DSC 0068 640x4271 września w Szkole Podstawowej nr 9 w Słupsku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej, w pełni sił do nauki, uczniowie powrócili do szkoły, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami, nauczycielami i kolegami. Podczas uroczystości obecni byli zaproszeni goście: p. Maciej Jeleniewski – dyrektor ds. inspekcji morskiej w Urzędzie Morskim w Słupsku, ksiądz Zbigniew Krawczyk oraz p. Klaudia Mrowińska-Fiołek – przewodnicząca Rady Rodziców. Uczniów, rodziców i nauczycieli przywitał p. Paweł Dajer – dyrektor Szkoły.

Część artystyczną przygotowali uczniowie z kl. V, a pod kierunkiem wychowawcy – p. Moniki Sucharskiej, a oprawę muzyczną – p. Jacek Bochenek. Zwieńczeniem uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego było wykonanie zdjęcia, które znajdzie się na plakacie promującym projekt nowego boiska wielofunkcyjnego, zgłoszony przez SP 9 w Słupsku do głosowania w ramach Słupskiego Budżetu Partycypacyjnego 2016. Start akcji promującej głosowanie na projekt przygotowała: p. Iwona Poźniak i p. Brygida Skolarus. Za powodzenie tej akcji trzymamy kciuki i prosimy o oddawanie cennych głosów. KAŻDY GŁOS NA WAGĘ BOISKA!

Igor Sysojew - Osiński