1221 marca uczniowie klasy 5a wraz z wychowawcą poszli na „wagary”. Przywitali pierwszy dzień wiosny w Parku Trampolin. Przed wejściem na trampoliny uczniowie zostali poinstruowani o zasadach bezpieczeństwa i zachowywania się podczas korzystania z trampolin. Przed wejściem na trampoliny instruktor poprowadził również małą rozgrzewkę na macie akrobatycznej, po czym wszyscy oddali się szaleństwu skoków, podskoków, nurkowania w basenie gąbek i wygibasów na wielkich piłkach. Po godzinie spędzonej aktywnie wszyscy z przyjemnością zjedli lody oraz ćwiczyli swoją sprawność na automatach do gier. Klasa 5a przywitała wiosnę z uśmiechem na twarzy.

Anna Butryn

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266