19 listopada 2022 r. uczniowie z klasy 1a, 2a, 3a i 5a pod opieką pań: Bożeny Helinskiej, Małgorzaty Somionki i Moniki Sucharskiej uczestniczyli w XXXV RAJDZIE NOCNYM organizowanym przez Klub Turystyki Pieszej „Mikołajek”. Pod osłoną mroźnej nocy spacerowaliśmy trasą T2 „Szkolną” - rekreacyjnymi alejkami Lasku Południowego. Zakończyliśmy ją w Parku im. Tadeusza Trendla, gdzie przy ognisku mogliśmy się ogrzać i upiec kiełbaski. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe znaczki, a także mogli wziąć udział w konkursach: „Świetlik” – świecące przebranie, „Hurma” – najliczniejsza szkoła. Gratulujemy rodzeństwu Ewie i Gabrysiowi Ponczkowskim, , którzy w konkursie „Świetlik” zajęli I i III miejsce oraz Antkowi Krzyżaniakowi i Marcinowi Zielińskiemu wyróżnienia.Składamy serdeczne podziękowania rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu,a szczególnie panu Tomaszowi Ponczkowskiemu, który czynnie towarzyszył nam w wędrówce.