uwagaSzanowni Państwo!

Prezydent Miasta Słupska ogłasza dodatkowy nabór na przyznanie wsparcia dla 20 uczniów w ramach projektu grantowego pn. „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”.

Z programu może skorzystać uczeń szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej spełniający łącznie 3 warunki, tj.:
1. zamieszkuje na terenie Miasta Słupska,
2. jest członkiem rodziny (krewnym w linii prostej, tj: rodzice, dziadkowie, pradziadkowie/opiekunem prawnym) Pani/Pana, który pracował niegdyś w zlikwidowanym Państwowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Rolnej i zamieszkiwał w miejscowości objętej PPGR,
3. nie otrzymał na własność lub w drodze użyczenia w latach 2020-2022, sprzętu komputerowego zakupionego ze środków publicznych lub środków organizacji pozarządowych lub zwrotu kosztów, lub dofinansowania zakupu tych rzeczy.

Poniżej link w celu zapoznania się z kryteriami konkursu.