policjanci5 grudnia z prezentami trafił na oddziały dziecięce Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku policyjny święty Mikołaj wraz ze słuchaczami słupskiej Szkoły Policji. Młodzi policjanci-wolontariusze, jak w każdą środę spotykają się i bawią z małymi pacjentami. Tym razem dołączył do nich świąteczny darczyńca. Wspólnie ze św. Mikołajem, w którego postać wcielił się jeden z policjantów odwiedzili Oddział Pediatrii oraz Oddział Chirurgii dla Dzieci. Wizyta z prezentami była dużym zaskoczeniem szczególnie dla najmłodszych dzieci i towarzyszących im rodziców. Również nastolatki nie spodziewali się takich odwiedzin. Spotkanie szybko przekształciło się we wspólną zabawę dzieci, policjantów i rodziców. Łącznie policjanci rozdali kilkadziesiąt prezentów na dwóch szpitalnych oddziałach a ostatnie podarki trafiły też do dzieci, które w szpitalnej poradni specjalistycznej oczekiwały na przyjęcie do lekarza. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i radość, która malowała się na twarzach uczestników spotkania.

Małgorzata Somionka

Ewa Tyborczyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

librus logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266