Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2015/2016

 

Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2016/2017

 

Osiągnięcia uczniów i udział w konkursach w roku szkolnym 2018/2019

 

Opiekun Konkurs/Akcja Organizator Termin Sukces

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Regionalny Konkurs Plastyczny "Pszczoła w ogrodzie"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koło pszczelarzy w Słupsku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wrzesień 2018r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III miejsce:

Lena Kieruzal 2a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

 

 

Konkurs plastyczny "Grzybobranie"

 

 

 

 

 

 

Nadleśnictwo Warcino

 

 

 

 

 

 

wrzesień 2018r.

 

 

 

 

 

 

II miejsce: Milena Grzybowska 7b

III miejsce: Wiktoria Pietrowska 6a

 

 

 

 

Kowanda Iwona

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

 

Ogólnopolska Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018 "Autoportret"

 

 

 

 

 

 

Komisja Profilaktyki ds. Rozwiązywania problemów alkoholowych

 

 

 

 

 

 

październik 2018

 

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie:

Wiktoria Pietrowska 6a, 

Michał Różek 4b, Zuzanna Kępińska, Kornel Fiołek

 

 

 

 

 

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Kolory jesieni"

 

 

MDK Słupsk

 

 

 

 

listopad 2018

 

 

 

kwalifikacja na wystawę: Anastazja Sucharska 4a

 

 

 

Wojciechowska Elżbieta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Świat wierszy W.Broniewskiego,K.I. Gałczyńskiego i D.Wawiłow w oczach dziecka"

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła podstawowa

nr 7 w Słupsku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

marzec 2019r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce: Dagmara Uznańska kl.4a,

II miejsce:

Ewa Ponczkowska kl.1a,

II miejsce:

Julia Piotrowska kl.8a

wyróżnienie:

Patrycja Pierzchało 1a

 

 

 

 

 

 

 

Maciaszek Iwona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Międzyszkolny Turniej Sportowy "Dwa Ognie"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku

MZK "Słupia" Słupsk

Słupski Szkolny Związek Sportowy

 

 

 

 

 

 

 

marzec 2019r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V miejsce drużynowo:

Oliwia Pozlewicz 3a, Julia Reguła 3a, Zuzanna Krzywińska 3a, Sandra Królak 3a, Vivienn Bernacka 3a, Łukasz Strzelecki 3a, Wiktor Kunda 3a, Przemysław Jóźwik 3a, Dawid Kozerski 3a, Dominik Grzybowski 3a, Tomasz Lenc 3a

 

 

 

 

Niechwiadowicz Beata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

marzec 2019r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wynik bardzo dobry: Adrian Lorenc 8a

wyróżnienie: 

Klaudia Kozłowska 8b, Maja Jabczyńska 8b

dyplom uznania:

Julia Piotrowska 8a, Patrycja Rataj 8a, Dawid Zadworzański 8a, Martyna Sarwa 8a, Sebastian Mąsior 7a, Jakub Jońca 7a, Maciej Michalkiewicz 7a, Agnieszka Roguska 7a, Rozalia Perchacz 7a, Weronika Maciaszczyk 7a, Łukasz Matis 7b

Sysojew-Osiński Igor Mistrzostwa Słupska Juniorów

PZSzachowy

 

kwiecień 2019r. 11 miejsce: Kacper Lewandowski 7b

Pawelczyk Dorota

 

Nowakowska Danuta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

maj 2019r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W kategorii Żaczek

wynik bardzo dobry: Paweł Burda kl. 2a,

wynik wyróżniający: Aleksandra Burak kl.2a

najlepszy wynik w szkole: Adrian Lorenc 8a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pawelczyk Dorota

 

 

XV Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Morze, nasze morze"

 

Szkoła Podstawowa w Wicku

 

 

czerwiec 2019r.

 

Laureat:

Aleksandra Burak 2a

 

 

Bojkowski Artur

 

Przełajowy Bieg Pod Żaglami

 

Zespół Szkół w Gogolewie czerwiec 2019r.

V miejsce:

Jakub Jońca 7a

 

 

Dziennik elektroniczny

synergia logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266