logo

Szansa na sukces-podniesienie jakości edukacji ogólnej

w słupskich szkołach podstawowych

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020


 

Plan zajęć

 

Nazwa zajęć Dzień Godzina Sala Prowadzący
Interaktywne warsztaty matematyczne I-III Środa 8:00 – 8:45 103 Maria Jolanta Suszczewicz
Interaktywne warsztaty matematyczne IV-VI Wtorek 15:30 – 16:15 210 Małgorzata Somionka
Matematyka w praktyce-gry i zabawy logiczne IV-VI

Wtorek

Środa

14:35 –15:20

14:35 –15:20

210 Małgorzata Somionka
Matematyka w praktyce-gry i zabawy logiczne I-III

Poniedziałek

Środa

12:45 – 13:30

8:00 – 8:45

112 Dorota Pawelczyk
Logopedia grupa 1 Wtorek 13.30-14.15 102 Jolanta Porada
Logopedia grupa 2 Środa 12.45-13.30 102 Jolanta Porada
Logopedia grupa 3 Czwartek 8:20 – 9:05 102 Jolanta Porada
Terapia pedagogiczna I-III grupa 1 Środa 8:00 – 8:45 115 Iwona Maciaszek
Terapia pedagogiczna I-III grupa 2 Środa 13:30 – 14:15 115 Iwona Maciaszek
Terapia pedagogiczna IV-VI grupa 1 Czwartek 13:30 – 14:15 115 Iwona Maciaszek
Terapia pedagogiczna IV-VI grupa 2 Wtorek 14:35 – 15:20 115 Iwona Maciaszek
Warsztaty teatralne z zastosowaniem ICT I-III Środa 14:35 – 15:20 202 Dagmara Grajczak
Kodowanie I-III Środa 13:40 – 14:25 104 Beata Grądzka
Kodowanie IV-VI Wtorek 14:35 – 15:20 104 Beata Grądzka
Warsztaty teatralne z zastosowaniem ICT IV-VI Piątek 8:00 – 8:45 214 Beata Grądzka
Warsztaty matematyczno-przyrodnicze z elementami fotografii zastosowaniem TIK Poniedziałek 15:30 – 17:00 201 Anna Butryn
Mały olimpijczyk Czwartek 8:00 – 8:45 201 Anna Butryn
Gimnastyka korekcyjna Wtorek 14.45-15.30 109 Marzena Angelika Kujawska-Kożuchowska
Szachy I-III Czwartek 12:45 – 13:30 202 Zbigniew Stec
Szachy IV-VI Środa 15:20 – 16:05 211 Igor Sysojew-Osiński
Warsztaty matematyczno-przyrodnicze z elementami fotografii zastosowaniem TIK Poniedziałek 15:30 – 17:00 215 Sylwia Siedlar
Mały olimpijczyk Środa 15:30 – 16:15 215 Sylwia Siedlar
Robotyka I-III Piątek 13:40 – 15:10 101 Maciej Kondziela
Robotyka IV-VI Piątek 15:30 – 17:00 101 Maciej Kondziela

Dziennik elektroniczny

synergia logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266