20171019 10265919 października 2017r. zawitał w naszej szkole kolejny raz nasz dzielnicowy sierż. sztab. Rafał Kosicki z Komendy Miejskiej Policji. Tym razem zajrzał do klasy 2a, której wychowawczynią jest pani Iwona Maciaszek i przeprowadził lekcję na temat bezpieczeństwa w drodze do domu, do szkoły oraz ogólnie na drodze. Przypomniał uczniom jak ważne jest noszenie odblasków. Pokazał każdemu uczniowi tubę. Zaglądając do niej, uczeń mógł zobaczyć, jak kierujący pojazdem w nocy, widzi u pieszego światło odblaskowe. Zajęcia były udane. Myślę, że dzięki takiej lekcji unikniemy w przyszłości sytuacji niebezpiecznych na drodze. Zajęcia wpisały się w ideę realizowanego w naszej Szkole Projektu Programu Erasmus+: "Młody Europejczyk - świadomy i bezpieczny obywatel świata"

Koordynator: Iwona Kowanda