DSCF172218 grudnia w naszej Szkole zrobiło się … czerwono. Wszystko za sprawą Samorządu Uczniowskiego, który ten dzień ogłosił dniem w kolorze czerwonym. Barwa ta, najgorętsza ze wszystkich, od najdawniejszych czasów była kolorem życia. W niektórych językach to synonim słowa ,,kolorowy’’, zaś w innych słowa ,,piękny’’. Na korytarzach zaczerwieniło się od bluzek, spodni, sukienek, mikołajkowych czapek, kokardek, apaszek. Okazało się, że najwięcej czerwonych elementów zgromadziła klasa 3b (wychowawca: pani Katarzyna Kiersnowska). Na drugim miejscu uplasowała się klasa 1a (wychowawca: pani Jolanta Maria Suszczewicz). Trzecie miejsce przypadło klasie 4b (wychowawca: pan Igor Sysojew- Osiński). Laureaci w nagrodę otrzymali pamiątkowe dyplomy. Ta wesoła zabawa spodobała się dzieciom, zatem z niecierpliwością czekamy na kolejne barwne dni.

Dorota Pietrzak