1W piątek, 2 października, marynistyczny wystrój naszej Szkoły wzbogacił się o prawdziwą żaglówkę, którą sprezentował Szkole p. Mirosław Lamkowski. Inicjatorem sprowadzenia tej jednostki pływającej do Szkoły jest p. komandor ppor. Dariusz Kloskowski. Niebawem łódka będzie miała maszt i żagiel, a uczniowie ze szkolnego koła Ligi Morskiej zrobią flagi kodu sygnałowego do ozdobienia jej. Żaglówka nie ma jeszcze nazwy, więc ogłaszamy konkurs na nazwę dla żaglówki. Propozycje nazwy proszęprzesyłać poprzez wiadomości na Librusie, na konto p. I. Poźniak do 15 października br. Ofiarodawcy żaglowki - p. Mirosławowi Lamkowskiemu i pomysłodawcy przedsięwzięcia - p. komandorowi ppor. Dariuszowi Kloskowskiemu serdecznie DZIĘKUJEMY!

Iwona Poźniak

Dziennik elektroniczny

librus logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266