DSC 0286 640x4271 września w Szkole Podstawowej z Oddziałami Przyszpitalnymi nr 9 w Słupsku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. Po dwóch miesiącach wakacji uczniowie ponownie powrócili w mury szkolne, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami, nauczycielami i kolegami. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego obecni byli zaproszeni goście: p. Tomasz Bobin - Dyrektor Urzędu Morskiego w Słupsku, p. Maria Jastrzębska - Dyrektor ds. Pielęgniarstwa - Naczelna Pielęgniarka WSS w Słupsku, kmdr ppor Marek Mazur - z Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce. Uczniów, rodziców i nauczycieli przywitała p. Jolanta Porada - wicedyrektor szkoły. Część artystyczną przygotowali uczniowie z kl. III a pod kierunkiem wychowawcy p. Iwony Maciaszek, a oprawę muzyczną p. Jacek Bochenek.

Iwona Poźniak