Podręczniki do zakupienia przez rodziców

na rok szkolny 2016/2017

Klasa 1

Religia

Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa: Kraków: Wydawnictwo WAM, 2015. Podręcznik + zeszyt ćwiczeń.

Klasa 2

Religia

ks. Kubik Władysław SJ: Kochamy Pana Jezusa. Kraków: Wydawnictwo WAM, 2012.

Klasa 3

Religia

ks. Kubik Władysław SJ: Przyjmujemy Pana Jezusa. Kraków: Wydawnictwo WAM (podręcznik + ćwiczenia)

Klasa 4

Religia

ks. Marek Zbigniew SJ: Zaproszeni przez Boga [nowa]. Kraków: Wydawnictwo WAM, 2015.

Klasa 5

Religia

ks. Marek Z., s. Walulik A.: Obdarowani przez Boga [nowa]. Kraków: Wydawnictwo WAM, 2015

Klasa 6

Język polski

Łuczak A., Murdzek A.: Język polski 6. Między nami. Podręcznik. Gdańsk: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, 2014 [i wyżej].

Łuczak A., Murdzek A.: Język polski. Między nami. Zeszyt ćwiczeń dla klasy szóstej szkoły podstawowej. Cz. 1. Gdańsk: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, 2014 [i wyżej].

Łuczak A., Murdzek A.: Język polski. Między nami. Zeszyt ćwiczeń dla klasy szóstej szkoły podstawowej. Cz. 2. Gdańsk: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, 2014. [i wyżej].

Matematyka

Lewicka H., Kowalczyk M.: Matematyka wokół nas. Podręcznik do szkoły podstawowej. Klasa 6.Warszawa: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 2014. [i wyżej]. [+  zeszyt ćwiczeń z dostępem do zasobów WSiPnet – część I i II, płyta CD nieobowiązkowo)]

Język angielski

W ubiegłym roku: Beare Nick: Evolution plus 3[+zeszyt ćwiczeń]. Warszawa: Wydawnictwo Macmillan. [+zeszyt ćwiczeń]

Historia

Wojciechowski Grzegorz: Wczoraj i dziś. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy szóstej szkoły podstawowej. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2016.[i wcześniejsze]. [+ zeszyt ćwiczeń]

Przyroda
Stawarz J., Szlajfer F., Kowalczyk H.: Tajemnice przyrody. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2014. [i wyżej][+ zeszyt ćwiczeń]

Muzyka

Gromek M., Kilbach G.: I gra muzyka: Podręcznik do muzyki dla klas 4 – 6 szkoły podstawowej. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2012 [i wyżej].

Gromek M., Kilbach G.: I gra muzyka: Zeszyt ucznia do muzyki dla klas 4 – 6 szkoły podstawowej. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2012 [i wyżej].

Plastyka

Lukas J., Onak K.: Do dzieła. Podręcznik do plastyki dla klas 4-6. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2012[i wyżej].

Zajęcia techniczne

Białka U., : Zajęcia techniczne. Część techniczna. Podręcznik dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Gdynia: Wydawnictwo Operon, 2012.

Religia

ks. Marek Zbigniew S, Anna Walulik CSFN (red.): Przemienieni przez Boga [nowa]. Podręcznik do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej. Kraków: Wydawnictwo WAM, 2014.

Strona projektu Erasmus+

icon tafels oefenenmiejski portal edukacyjny logo

logomrm

logo mps