Szkolny zestaw podręczników w roku szkolnym 2015/2016

Klasa 1
Religia
Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa: Kraków: Wydawnictwo WAM, 2015. Podręcznik + zeszyt ćwiczeń.

Klasa 2
Religia
ks. Kubik Władysław SJ: Kochamy Pana Jezusa. Kraków: Wydawnictwo WAM, 2012.

Klasa 3
Elementarz XXI wieku: klasa 3 – pakiet podręczników. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2013.
Język angielski
Carbet J., OFarrel R., Kondro M.: English Quest 3 [+ zeszyt ćwiczeń]. Warszawa: Wydawnictwo Macmillan, 2013 [i wyżej].

Religia
ks. Kubik Władysław SJ: Jezusowa Wspólnota Serc. Kraków: Wydawnictwo WAM (podręcznik + ćwiczenia)

Klasa 4
Religia
ks. Marek Zbigniew SJ: Zaproszeni przez Boga. Kraków: Wydawnictwo WAM, 2012.

Klasa 5
Język polski
Łuczak A., Murdzek A.: Język polski 5. Między nami. Podręcznik. Gdańsk: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, 2013.
Łuczak A., Murdzek A.: Język polski 5. Między nami. Zeszyt ćwiczeń. Cz. 1. Gdańsk: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, 2014.
Łuczak A., Wydawnictwo Oświatowe, 2013.Murdzek A.: Język polski 5. Między nami. Zeszyt ćwiczeń. Cz. 2. Gdańsk: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, 2014.
Matematyka
Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk: Matematyka wokół nas. Podręcznik do szkoły podstawowej. Klasa 5. Warszawa: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 2013.  [V rok 2013 lub VI rok 2014] [+  zeszyt ćwiczeń z dostępem do zasobów WSiPnet – część I i II, płyta CD (nieobowiązkowo)]

Historia
Wojciechowski Grzegorz: Wczoraj i dziś. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy piątej szkoły podstawowej. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2013 [i wyżej]. [+  zeszyt ćwiczeń]

Przyroda
Ślósarczyk J., Kozik R., Szlajfer F.: Tajemnice przyrody - nowa podstawa programowa. Podręcznik z płytą CD-ROM, klasa 5. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2013. [+zeszyt ćwiczeń]

Muzyka
Gromek M., Kilbach G.: I gra muzyka: Podręcznik do muzyki dla klas 4 – 6 szkoły podstawowej. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2012 [i wyżej].
Gromek M., Kilbach G.: I gra muzyka: Zeszyt ucznia do muzyki dla klas 4 – 6 szkoły podstawowej. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2012 [i wyżej].

Plastyka
Lukas J., Onak K.: Do dzieła. Podręcznik do plastyki dla klas 4-6. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2012 [i wyżej].
Język angielski
Beare Nick: Evolution plus 2[+zeszyt ćwiczeń]. Warszawa: Wydawnictwo Macmillan.

Religia
ks. Marek Z., s. Walulik A.: Obdarowani przez Boga. Kraków: Wydawnictwo WAM, 2013.
Zajęcia techniczne
Białka U., : Zajęcia techniczne. Część techniczna. Podręcznik dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Gdynia: Wydawnictwo Operon, 2012.

Klasa 6
Język polski
Łuczak A., Murdzek A.: Język polski 6. Między nami. Podręcznik. Gdańsk: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, 2014 [i wyżej].
Łuczak A., Murdzek A.: Język polski. Między nami. Zeszyt ćwiczeń dla klasy szóstej szkoły podstawowej. Cz. 1. Gdańsk: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, 2014 [i wyżej].
Łuczak A., Murdzek A.: Język polski. Między nami. Zeszyt ćwiczeń dla klasy szóstej szkoły podstawowej. Cz. 2. Gdańsk: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, 2014. [i wyżej].

Matematyka
Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk: Matematyka wokół nas. Podręcznik do szkoły podstawowej. Klasa 6. Warszawa: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 2014. [i wyżej].
[+  zeszyt ćwiczeń z dostępem do zasobów WSiPnet – część I i II, płyta CD nieobowiązkowo)]

Historia
Wojciechowski Grzegorz: Wczoraj i dziś. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy szóstej szkoły podstawowej. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2014[i wyżej] . [+  zeszyt ćwiczeń]

Przyroda
Stawarz J., Szlajfer F., Kowalczyk H.: Tajemnice przyrody. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2014. [i wyżej][+  zeszyt ćwiczeń]

Muzyka

Język angielski
Beare Nick: Evolution plus 3[+zeszyt ćwiczeń]. Warszawa: Wydawnictwo Macmillan.

Plastyka
Lukas J., Onak K.: Do dzieła. Podręcznik do plastyki dla klas 4-6. Warszawa: Wydawnictwo Nowa Era, 2012[i wyżej].

Religia
ks. Marek Zbigniew S, Anna Walulik CSFN (red.): Przemienieni przez Boga – katechizm. Podręcznik do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej. Kraków: Wydawnictwo WAM, 2014.

Zajęcia techniczne

Strona projektu Erasmus+