20180925 13533025 września 2018r. w naszej Szkole została zakończona kolejna kampania. Tegorocznym tematem był „Autoportret”. W związku z tym został przeprowadzony konkurs literacko-plastyczny. Dwoje uczniów naszej Szkoły dostało wyróżnienia: Wiktoria Pietrowska 6a i  Michał Różek 4b. Wyróżnieni zostali także: Kornel Fiołek i Zuzanna Kępińska, którzy nie są już uczniami naszej Szkoły, jednak zadania kampanii realizowali w Szkole Podstawowej nr 9 w Słupsku. Uczniowie prace na konkurs wykonali pod kierunkiem p. Elżbiety Wojciechowskiej, nauczycielki świetlicy i p. Bożeny Helinskiej, nauczycielki nauczania zintegrowanego. Koordynatorem była Iwona Kowanda, pedagog szkoły. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Urzędzie Miejskim. Nagrody zostały wręczone przez Prezydenta Miasta Słupska Roberta Biedronia. Uczniowie otrzymali książki i bilety na koncert Ewy Farny.

Iwona Kowanda