logo łajba z nutkami

UWAGA!

Informacja dotycząca kolejności przesłuchań XXII Festiwalu Piosenki Marynistycznej „Łajba2018”  (kliknij tutaj)

Protokoły - Łajba 2018

XVII Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski o "Laur Słupskich Kotwic" - (kliknij tutaj)

XX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny (kliknij tutaj)

Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku zaprasza do udziału w XXII Festiwalu Piosenki Marynistycznej „Łajba 2018” oraz w towarzyszącym mu XVII Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim „O Laur Słupskich Kotwic” i XX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Łajba 2018”  o tematyce morskiej i marynistycznej. Festiwal odbędzie się  24 marca 2018 r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13B. Podczas finału wręczone zostaną również nagrody przyznane laureatom XVII Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego i  XX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego.
Zgłoszenia do poszczególnych konkursów należy przesyłać na pobranych ze strony www.sp9.slupsk.pl kartach zgłoszeniowych w nieprzekraczalnym terminie do 16 lutego 2018 na adres organizatora. Na kopercie prosimy umieścić dopisek: „Łajba 2018 – Festiwal Piosenki”, „Konkurs Plastyczny” lub „Konkurs Dziennikarski”.

Szczegółowe informacje o Konkursach zamieszczamy w załączonych regulaminach. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Anną Butryn (Festiwal Piosenki Marynistycznej - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)  i Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – Brygida Skolarus Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Iwoną Poźniak (Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Regulamin konkursu piosenki

Karta zgłoszenia - konkurs piosenki