DSC 003311 maja 2016 roku uczniowie z naszej Szkoły wzięli udział w kolejnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych zorganizowanych w sali sportowej Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego im. Tadeusza Gwiżdża w Słupsku. Podobnie jak poprzednie zajęcia tak i tym razem rozpoczęły się one od rozgrzewki oraz ćwiczeń rozciągających, aby zaraz po tym przystąpić do gier i zabaw sportowych. Wszystkie gry były bardzo ciekawe i wesołe, jednak najbardziej uczestnikom zajęć przypadła do gustu gra typu kółko i krzyżyk, jednak tym razem polem rozgrywek nie była kartka papieru a cała powierzchnia parkietu sali gimnastycznej. Gra wymagała od uczestników nie tylko sprawności fizycznej, lecz także logicznego myślenia.

 

Po niemal dwugodzinnej zabawie sportowej wszyscy uczestnicy opuszczali parkiet sali gimnastycznej niezwykle zmęczeni lecz także bardzo uśmiechnięci i zadowoleni. Zgodnie z powiedzeniem „W zdrowym ciele zdrowy duch” i tym razem okazało się, że wysiłek fizyczny i uprawianie sportu mogą dostarczyć nam mnóstwa radości.

Kolejne zajęcia sportowe w sali sportowej Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego im. Tadeusza Gwiżdża w Słupsku już 25 maja 2016 roku. 

 

Jacek Bochenek

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

synergia logo

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266