etap szkolny stykówkaPROJEKT ERASMUS+: głosowanie w szkolnym etapie konkursu na logo projektu zakończone! Ogółem w głosowaniu oddano 1592 głosy. Najwięcej głosów otrzymało logo klasy 7 b przygotowane przez Maję Jabczyńską, Zuzannę Modzelewską i Krystiana Gołojucha - 818 głosów. Drugie miejsce zajęła praca przygotowana przez uczniów klasy 5 a - 422 głosy, a trzecie miejsce projekt logo wykonany przez dzieci z klasy 1 a - 248 głosów.

Te trzy prace będą reprezentowały naszą Szkołę w etapie międzynarodowym konkursu. Zwycięzcom etapu szkolnego gratulujemy i życzymy powodzenia w głosowaniu międzynarodowym, które już wkrótce na naszych stronach.:-Dziękujemy też wszystkim głosującym za zaangażowanie!

0 Wyniki głosowania etap szkolny