Rekrutacja elektroniczna uczniów do klas pierwszych

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024 odbywać się będzie drogą elektroniczną.

W celu złożenia podania do szkoły  należy wejść na stronę

gdzie znajduje się szczegółowa  instrukcja dla rodzica dotycząca rekrutacji.

Należy wybrać moduł:REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

Rodzicrejestruje dzieckowpisując PESEL, IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA.

Po uzupełnieniu wymaganych danych wybiera opcję Zapisz isam ustala

LOGINorazHASŁO do konta.

Rekrutacja trwa od 02.05.2023 r. (godz. 13:00)  do   26.05.2023 r. (godz. 16:00)   i tylko w tym terminie będzie możliwe składanie dokumentów.

Po wypełnieniu wszystkich danych należywydrukowaćzgłoszenie/wniosek idostarczyć go w formie papierowejdo siedziby placówki pierwszego wyborudo 26.05.2023 r. do godz. 16.00.

Do wniosku należy dołączyć odpowiednie załączniki – wszelkie informacje na ten temat uzyskacie Państwo w aplikacji.

W przypadku zapisania dziecka do szkoły innej niż obwodowa należy zgłosić ten fakt w sekretariacie Szkoły Podstawowej  nr 9  im. kmdra por. St. Hryniewieckiego w Słupsku, ul.Małachowskiego 9, tel. 59 8400610, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.