andrzejki 5aAndrzejki to ostatnia chwila do wróżb i zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Klasa 5a na godzinie wychowawczej brała udział w wielu bardzo ciekawych, śmiesznych wróżbach. Najpierw uczniowie obliczyli magiczną liczbę z daty urodzenia i sprawdzili zgodnie z numerologią, jakimi są osobami. Było też wróżenie ze szpilek, rzucali kostkami do gry na magiczną kartkę, dowiedzieli się, co ich czeka w najbliższej przyszłości kręcąc w czarodziejskim kręgu butelką. Badali też przepowiednie z kwiatów, sprawdzali, czy spełnią się marzenia rzucając grosikiem do magicznego kapelusza i kto wyjdzie pierwszy za mąż lub się ożeni poprzez ustawianie rzędu z butów. Andrzejki w 5a były pełne radości, swobody i śmiechu. Zabawa zintegrowała uczniów i dostarczyła wiele wrażeń. Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie....

Anna Butryn