rajd mikolajkowyW sobotę 8 grudnia czternastu uczniów z klasy 2a i ośmioro z 5a wzięło udział w kolejnym rajdzie zorganizowanym przez Regionalny Oddział PTTK w Słupsku. Uczniami opiekowały się panie: M. Somionka, E. Tyborczyk, A. Butryn. Zaopatrzeni w dobre humory i gotowi na piesze wyzwanie wyruszyli oni z ulicy Gdyńskiej przez las i park Trendla na spotkanie z Mikołajem. Pogoda sprzyjała pieszym wędrówkom. Na mecie czekał na wszystkich Mikołaj, który wręczył każdemu prezent. Po spotkaniu z Mikołajem uczniowie spędzili czas przy ognisku piekąc kiełbaski i chleb. Dumni ze zdrowo spędzonego czasu, weseli wrócili do domu. Dziękujemy pani wicedyrektor i rodzicom, którzy towarzyszyli swoim pociechom w pieszej wędrówce.