wigilia 5a21 grudnia w swojej klasopracowni uczniowie klasy 5a mieli spotkanie wigilijne. Tego dnia przyszli do szkoły odświętnie ubrani w nastroju świątecznym. Rodzice zadbali o to, by na wigilijnym stole znalazły się pierożki i barszczyk. Były też pierniczki upieczone i zakupione przez uczniów i ich rodziców, a udekorowane przez piątoklasistów na lekcji wychowawczej. Było też ciasto, mandarynki i słodycze. Rodzice przygotowali dla wszystkich uczniów miłe niespodzianki – słodkie prezenty świąteczne. Na początku spotkania wychowawczyni Anna Butryn złożyła wszystkim życzenia, a następnie uczniowie zasiedli do suto zastawionego stołu. Spotkanie umilały kolędy i wspaniała atmosfera. Spotkanie wprowadziło wszystkich w magię nadchodzących świąt.