Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że od dnia 25.05.2020r. planowane jest prowadzenie zajęć opiekuńczo- wychowawczych z elementami dydaktyki  dla   uczniów klas I-III w Szkole Podstawowej   nr 9 w Słupsku.

Godziny zajęć opiekuńczo – wychowawczych z elementami dydaktyki dla zgłoszonych uczniów klas I – III zostały ustalone po otrzymaniu wstępnej deklaracji od rodziców.

Jednocześnie informuję wszystkich rodziców, że realizacja podstawy programowej dla pozostałych uczniów będzie odbywała się nadal w formie zdalnej na dotychczasowych zasadach ustalonych w danej klasie.

Proszę o zapoznanie się  z dostępnymi na stronie ww.sp9.slupsk.pl ustalonymi Procedurami Bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej  nr 9  im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku, w związku z wystąpieniem COVID – 19, a także w miarę możliwości
o wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie do momentu pierwszego dniu pobytu w szkole zgłoszonego dziecka - załącznika nr 1 i załącznika nr 2.
Oświadczenia zawarte w załączniku nr 1 i załączniku nr 2 będą także dostępne i możliwe do wypełnienia w pierwszym dniu pobytu zgłoszonego dziecka w szkole.

Wszelkie  informacje dotyczące szczegółowej organizacji zajęć opiekuńczo wychowawczych z elementami dydaktyki od 25 maja 2020r otrzymacie również Państwo od wychowawców klas poprzez e-dziennik lub alternatywnymi kanałami informacyjnymi. Bardzo proszę o przemyślane decyzje, bo zdrowie i bezpieczeństwo dzieci są dla nas wszystkich najwyższym priorytetem.

Z poważaniem – Paweł Dajer – dyrektor szkoły

Procedury bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 9 w Słupsku          pdf