IMG 20211022 090057IMG 20211022 090919
W piątek 22 października 2021 r. odbył się apel klas młodszych. Podczas spotkania nastąpiło podsumowanie konkursu zorganizowanego z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach: dla klasy pierwszej był to konkurs plastyczny „Portret mojej pani”, dla klasy drugiej i trzeciej konkurs „ Czy potrafisz rozpoznać swoich nauczycieli?”. Domysłom nie było końca. Uczniowie przyjęli różne techniki detektywistyczne: pracowali w pojedynkę, tworzyli grupy dochodzeniowe, byli też tacy, którzy próbowali podstępem zdobyć informacje od samych nauczycieli. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów wszystkich klas i był nie lada wyzwaniem. Laureaci otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Dziękujemy wszystkim uczniom za dobrą zabawę podczas konkursu, a nauczycielom za udostępnienie prywatnych fotografii.

Iwona Maciaszek, Dorota Pawelczyk