tur2tur3

Dnia 17.11.2021 odbył się turniej ,,Prewencja ale inaczej,, .Impreza ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia poprzez formy czynnego i aktywnego wypoczynku. W ramach turnieju były konkurencje sportowe oraz konkurs wiedzy z zakresu prewencji , pytania przygotowane były przez policjantów z Sekcji Prewencji KMP w Słupsku. Reprezentanci naszej szkoły to:

Sekcja sportowa- Martyna Wauter ,Oliwia Wasiak,Lena Długołędzka,Kacper Taczała, Maksymilian Gross, Emil Leśkiewicz i Jakub Nowak.

Sekcja wiedzy to: Natalia Kobylińska, Natalia Korzeń i Kacper Fecko. Wszyscy reprezentanci to uczmiowie klas 8-mych. Szkoła SP-9 zajęła 7 miejsce. Uczestnicy otrzymali dyplom i upominki wraz ze słodyczami.

Opiekunowie grup to:

Iwona Kowanda( pedagogo), M.A. Kujawska-Kożuchowska i Artur Bojkowski (nauczyciele wf-u).