15 grudniaMicrosoftTeams image 28 odbył się w naszej szkole spóźniony mikołajkowy mini turniej siatkówki. Rozgrywki mieliśmy przeprowadzić tydzień wcześniej. Niestety z powodu nieobecności większości uczniów było to niemożliwe. Do gry zgłosiło się 10 uczniów z klas 8, 7 i 5, byli to: Ariana Raczyńska, Aneta Krupińska, Martyna Wauter, Maja Grębowicz, Vadim Okołotowicz, Patryk Wauter, Maksymilian Gross, Kacper Taczała, Stanisław Wójtowicz, Krystian Ciepliński. Walka przy siatce była zacięta i bardzo wyrównana. Zawody zorganizowali i przeprowadzili pani Angelika Kujawska- Kożuchowska i pan Artur Bojkowski. Mecze sędziował sam Święty Mikołaj. W nagrodę za sportową walkę wszyscy dostali słodycze.