15 grudnia 2021 r. w porozumieniu z Dyrekcją naszej Szkoły po raz kolejny pojawił się zacny GOŚĆ w towarzystwie pomocnika Michała z wielkimi paczkami. Od kilku lat Ksiądz Proboszcz Salezjanin Andrzej Marchewka z parafii św. Rodziny w Słupsku na początku adwentu ustawia w kaplicy przy ołtarzu drzewko udekorowane serduszkami, na których widnieje imię i wiek dziecka. Parafianie – dobrzy ludzie zamieniają się na ten czas w św. Mikołaja. Z wielką przyjemnością przygotowują upominki i przynoszą pod serduszkowe drzewko. Tym razem prezenty losowo wybranym uczniom trafiły do świetlicy naszej szkoły. Zachowując reżim sanitarny w krótkim spotkaniu uczestniczyli: p. Paweł Dajer - dyrektor SP9, p. Anna Butryn – wicedyrektor sp9, p. Ewa Tyborczyk kilkoro dzieci.

Składamy serdeczne podziękowania Księdzu Proboszczowi i hojnym DARCZYŃCOM.

Małgorzata Somionka