6a7 lutego odbyło się spotkanie, w którym wzięli udział rodzice i uczniowie kl. 6a. Na początku uczniowie zaprezentowali osiągnięcia klasy, a później wychowawczyni p. Beata Grądzka przedstawiła prezentację o najważniejszych klasowych wydarzeniach. Następnie odbył się pokaz przygotowanych przez dzieci filmików o bardzo różnorodnej tematyce. Była scenka kabaretowa i instrukcja obsługi kota, filmik przedstawiający jeden dzień z życia yutubera oraz o tym, że pieniądze szczęścia nie dają, a przyjaźń jest najważniejsza. Filmiki były naprawdę zabawne i pouczające. Reżyserzy, aktorzy, kamerzyści włożyli w ich przygotowanie wiele serca i pracy. Nie zabrakło też piosenek. Pierwszą wykonała Zuzia, a kolejną wszystkie dziewczęta. To było naprawdę udane spotkanie!!!

Danuta Milczarek

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

synergia logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266