DSCN1047W czwartek 7 lutego odbyło się pokazowe spotkanie z Rodzicami uczniów klasy siódmej, której wychowawcą jest pani Beata Niechwiadowicz. Spotkanie rozpoczęła wychowawczyni klasy, która przywitała przybyłych gości i przedstawiła cel zebrania. Reprezentanci klasy przedstawili przybyłym Rodzicom przygotowany przez siebie krótki program artystyczny. Na początku spotkania wystąpił Aliaksei Pashnik, który zagrał na flecie poprzecznym przepiękny, dynamiczny białoruski utwór „Boliwar”. Następnie uczennice odczytały z serc walentynkowe wiersze. Utwory te przeplatały odśpiewane przez uczniów piosenki:„ Halleluja”, „Kaktus” i piosenkę z filmu „Vaiana Skarb Oceanu” – „Pół kroku stąd”.

Uczniowie mieli okazję zaprezentować zebranym swoje umiejętności śpiewania, które szlifują w tym roku uczęszczając na zajęcia działającego w szkole chóru. Potem był czas na zagadki. Rodzice odgadywali przeczytane przez uczniów zagadki. Niby proste ale trzeba było pomyśleć i dobrze skojarzyć, by udzielić prawidłową odpowiedź. Zagadki odczytali: Maciej Michalkiewicz, Rozalia Perchacz, Nikola Jędrzejczyk, Agnieszka Rogulska. Były brawa i wspaniała radosna wręcz podniosła atmosfera a także artystyczne podsumowanie pierwszego semestru trwającego roku szkolnego. Obserwatorem spotkania była Ewa Tyborczyk.

Beata Niechwiadowicz

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dziennik elektroniczny

synergia logo

Bezpieczne wakacje

bezpieczne wakacje 180 150

dla niepodległej1a

Polub nas!

facebook

Konto Rady Rodziców

92 1140 2004 0000 3302 7634 5255

Zaloguj

SKO

IMG 2266